HEM / KONTAKT

Välkommen att kontakta oss

           Henrik Larsson

             Ägare/VD/Försäljning
             direkt +46 (0)13 23 44 13
             mobil +46 (0)707 42 41 11
             henrik.larsson@se-europe.com

           Lars-Ove Ekman

             Ägare/Försäljning
             direkt +46 (0)13 23 44 00
             mobil +46 (0)70 662 13 88
             lars-owe.ekman@se-europe.com

Pernilla Stenberg

Ekonomi
direkt +46 (0) 13 16 00 10
ekonomi@se-europe.com

       Andreas Nygren

              Inköpsansvarig
              direkt +46 (0)13 23 44 01
              mobil +46 (0)707 63 28 12
              andreas.nygren@se-europe.com

           Gustav Alsteryd

              Försäljningsansvarig
              direkt +46 (0)13 23 44 09
              gustav.alsteryd@se-europe.com

           Adam Severin

             Försäljning
             direkt +46 (0)13 23 44 03
             mobil +46 (0)708 79 79 44
             adam.severin@se-europe.com

           Emil Persson

             Försäljning
             direkt +46 (0)13 23 44 04
             mobil +46 (0)739 65 56 29
             emil.persson@se-europe.com

Marcus Arvidsson

Innesäljare
direkt +46 (0)13 23 44 11
mobil +46 (0)763 01 01 56
marcus.arvidsson@se-europe.com

           Johanna Johansson

             Marknad/Administration
             direkt +46 (0)13 23 44 07
             johanna.johansson@se-europe.com

Marcus Jonzon

Produktansvarig
direkt +46 (0)13 23 44 12
mobil +46 (0)735 37 51 54
marcus.jonzon@se-europe.com

           Lovisa Hallgren

             Säljsupport/Administration
             direkt +46 (0)13 23 44 06
             lovisa.hallgren@se-europe.com

Jimmy Hamrin

Logistik
direkt +46 (0)13 23 44 14
mobil +46 (0)763 01 07 00
jimmy.hamrin@se-europe.com

Rudi Juslin

Lageransvarig
direkt +46 (0)13 23 44 08

Daniel Sandström

Lagerarbetare

Mikael Norrby

Lagerarbetare

Torbjörn Hellström

Lagerarbetare

Viktors Polis

Lagerarbetare

Anders Melin

Lagerarbetare

Om du har frågor - kontakta gärna oss

Skriv in ditt meddelande eller fråga
 

Kontakta oss/Information

SE Equipment AB
Org. nummer: 556604-3666
Låsblecksgatan 8, 58941 Linköping 

Telefon: +46 (0)13 - 16 00 10
post@se-europe.com

Öppettider

Kontor: 
Måndag- Torsdag: 07.30 - 16.30 Fredag: 07.30 - 16.00 

Lagret:
  Måndag- Torsdag: 07.00 - 16.00 Fredag: 07.00 - 16.00

Dag innan röd dag stänger vi 13.00

”icon” ”icon” ”icon”

Följ oss


Webbplats

www.se-europe.com

» Om cookies
» Sitemap